Acrylic Precision Plaque Trophy
$40.00
SKU: AC21A
4 Day Express Production + Express Shipping
- $14.95 for orders over $25
- $19.95 for orders under $25
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
3 Day Express Production + Super Express Shipping
- $45 or 25% of order value whichever is higher.
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
Description
Precision Plaques in acrylic offer a simple and elegant award option for your event or presentation. The plaques are an interesting alternative to traditional timber or glass plaque awards. Available in 4 sizes, plaques present a versatile. Budget award for a variety of recognition purposes.
Additional Information
| Weight | 0.1kg |
|---|---|
| Height | 150mm |
| Width | 100mm |
| Length | 5mm |
| Material | Acrylic |
| Colour | Clear |
| Imprint Type | Laser Engraved |
| Imprint Finish | White |
| Presentation | Plastic Sleeve |
| Award Type | |
| Award Class | |
| Product Class | |
| Brand | |
| Image Option |
Let customers speak for us
What customers think about the store
This store excels in trophy and award customization with fast delivery, competitive pricing, and exceptional communication. Customers praise the quality products, easy online ordering, efficient engraving approval process, and prompt professional service. Quic...