Torgo Acrylic Green Trophy
$109.00
SKU: AC174A
4 Day Express Production + Express Shipping
- $14.95 for orders over $25
- $19.95 for orders under $25
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
3 Day Express Production + Super Express Shipping
- $45 or 25% of order value whichever is higher.
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
Description
The Charger series of acrylic awards available in various colours and sizes - feature distinctive peak shape design symbolic of high achievement.
Additional Information
| Weight | 0.38kg |
|---|---|
| Height | 175mm |
| Width | 105mm |
| Length | 25mm |
| Material | Acrylic |
| Colour | Green |
| Imprint Type | Laser Engraved |
| Imprint Finish | White |
| Presentation | Cardboard Sleeve |
| Award Type | |
| Award Class | |
| Product Class | |
| Brand | |
| Image Option |
Let customers speak for us
What customers think about the store
This store excels in trophy and award customization with fast delivery, competitive pricing, and exceptional communication. Customers praise the quality products, easy online ordering, efficient engraving approval process, and prompt professional service. Quic...