2nd Place Wayfare
$6.50
SKU: MW952S
4 Day Express Production + Express Shipping
- $14.95 for orders over $25
- $19.95 for orders under $25
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
3 Day Express Production + Super Express Shipping
- $45 or 25% of order value whichever is higher.
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
Description
Wayfare Medals offer an affordable range of stylish star-inspired medals for different sports & activities. 1st place, 2nd place and 3rd place medals available.
Additional Information
| Weight | 0.03kg |
|---|---|
| Height | 50mm |
| Width | 50mm |
| Length | |
| Material | Metal |
| Colour | Silver |
| Imprint Type | Laser Engraved |
| Imprint Finish | Engraved black on a brushed silver plate |
| Presentation | |
| Award Type | Medals |
| Award Class | |
| Product Class | |
| Brand | Wayfare |
| Image Option | No Option for Custom Logo-Image |
Let customers speak for us
What customers think about the store
This store excels in trophy and award customization with fast delivery, competitive pricing, and exceptional communication. Customers praise the quality products, easy online ordering, efficient engraving approval process, and prompt professional service. Quic...