Acrylic Blue Prism Trophy
$115.00
SKU: AC743
4 Day Express Production + Express Shipping
- $14.95 for orders over $25
- $19.95 for orders under $25
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
3 Day Express Production + Super Express Shipping
- $45 or 25% of order value whichever is higher.
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
Description
Prism' Acrylic series offer a distinctive cut design to show off your personalisation requirements. Choose between blue, red or green awards. Supplied in presentation gift box.
Additional Information
| Weight | 0.7kg |
|---|---|
| Height | 125mm |
| Width | 120mm |
| Length | 28mm |
| Material | Acrylic |
| Imprint Type | Laser Engraved |
| Imprint Finish | White |
| Presentation | Gift Box |
Let customers speak for us
What customers think about the store
This store excels in trophy and award customization with fast delivery, competitive pricing, and exceptional communication. Customers praise the quality products, easy online ordering, efficient engraving approval process, and prompt professional service. Quic...