Acrylic Star Colour Trophy
$97.00
SKU: AC54-FCP
4 Day Express Production + Express Shipping
- $14.95 for orders over $25
- $19.95 for orders under $25
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
3 Day Express Production + Super Express Shipping
- $45 or 25% of order value whichever is higher.
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
Description
The popular Star Award is ideal for star performers in your event, presentation or competition. A universally recognised symbol for achievement and success - the Acrylic Star Award provides for digital print and remains an affordable trophy option for large scale orders. Plenty of other Star related options in the corporate awards range - in acrylic, crystal and glass.
Additional Information
| Weight | 0.25kg |
|---|---|
| Height | 150mm |
| Width | 150mm |
| Length | 18mm |
| Material | Acrylic |
| Colour | Clear |
| Imprint Type | Full Colour Print |
| Imprint Finish | Colour with White Backing |
| Presentation | Cardboard Sleeve |
| Award Type | |
| Award Class | |
| Product Class | |
| Brand | |
| Image Option |
Let customers speak for us
What customers think about the store
This store excels in trophy and award customization with fast delivery, competitive pricing, and exceptional communication. Customers praise the quality products, easy online ordering, efficient engraving approval process, and prompt professional service. Quic...