Aussie Rules Rosetta Medal
$9.25
SKU: MR912G
4 Day Express Production + Express Shipping
- $14.95 for orders over $25
- $19.95 for orders under $25
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
3 Day Express Production + Super Express Shipping
- $45 or 25% of order value whichever is higher.
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
Description
Introducing the Rosetta Medal: A unique rectangle cutout design provides the perfect canvas. Add further personalization with complimentary engraving on the back, all elegantly presented with a complimentary ribbon.
Additional Information
| Weight | 0.03kg |
|---|---|
| Height | 62mm |
| Width | 50mm |
| Length | |
| Material | Metal |
| Colour | Gold |
| Imprint Type | Laser Engraved |
| Imprint Finish | Engraved black on a brushed gold plate |
| Presentation | |
| Award Type | Medals |
| Award Class | |
| Product Class | |
| Brand | Rosetta |
| Image Option | No Option for Custom Logo-Image |
Let customers speak for us
What customers think about the store
This store excels in trophy and award customization with fast delivery, competitive pricing, and exceptional communication. Customers praise the quality products, easy online ordering, efficient engraving approval process, and prompt professional service. Quic...