Craft Plaque Green Trophy
$30.00
SKU: WP04A
4 Day Express Production + Express Shipping
- $14.95 for orders over $25
- $19.95 for orders under $25
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
3 Day Express Production + Super Express Shipping
- $45 or 25% of order value whichever is higher.
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
Description
Craft Plaques offer an affordable glass award option in different colours to suit your requirements. Budget green plaques - in 3 sizes - supplied in nice presentation gift boxes. Glass plaques popular as a versatile award option for different corporate and sporting recognition purposes.
Additional Information
| Weight | 0.28kg |
|---|---|
| Height | 150mm |
| Width | 100mm |
| Length | 5mm |
| Material | Glass |
| Colour | Green |
| Imprint Type | Laser Engraved |
| Imprint Finish | Frosted White |
| Presentation | Gift Box |
| Award Type | |
| Award Class | |
| Product Class | |
| Brand | |
| Image Option |
Let customers speak for us
What customers think about the store
This store excels in trophy and award customization with fast delivery, competitive pricing, and exceptional communication. Customers praise the quality products, easy online ordering, efficient engraving approval process, and prompt professional service. Quic...