Glass Black Scorpo Trophy
$51.00
SKU: W917A
4 Day Express Production + Express Shipping
- $14.95 for orders over $25
- $19.95 for orders under $25
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
3 Day Express Production + Super Express Shipping
- $45 or 25% of order value whichever is higher.
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
Description
Glass series the Scorpo features distinct arrow-like shape and black panelling that allows for brilliant engraving to your requirements.
Additional Information
| Weight | 0.51kg |
|---|---|
| Height | 170mm |
| Width | 120mm |
| Length | 5mm |
| Material | Glass |
| Colour | Black |
| Imprint Type | Laser Engraved |
| Imprint Finish | Frosted White |
| Presentation | Gift Box |
| Award Type | |
| Award Class | |
| Product Class | |
| Brand | |
| Image Option |
Let customers speak for us
What customers think about the store
This store excels in trophy and award customization with fast delivery, competitive pricing, and exceptional communication. Customers praise the quality products, easy online ordering, efficient engraving approval process, and prompt professional service. Quic...