Laurel Snowboard Medal
$8.70
SKU: MSH192G
4 Day Express Production + Express Shipping
- $14.95 for orders over $25
- $19.95 for orders under $25
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
3 Day Express Production + Super Express Shipping
- $45 or 25% of order value whichever is higher.
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
Description
Introducing the Ovation Medal: Featuring a wreath design with a generic image on the front, this medal offers exceptional value with a colorful touch. Personalize it with complimentary engraving on the back and complete the presentation with a complimentary ribbon.
Additional Information
| Weight | 0.025kg |
|---|---|
| Height | 52mm |
| Width | 52mm |
| Length | |
| Material | Metal |
| Colour | Gold |
| Imprint Type | Laser Engraved |
| Imprint Finish | Engraved black on a brushed gold plate |
| Presentation | |
| Award Type | Medals |
| Award Class | |
| Product Class | |
| Brand | Laurel |
| Image Option | 25mm Custom Logo-Image |
Let customers speak for us
What customers think about the store
This store excels in trophy and award customization with fast delivery, competitive pricing, and exceptional communication. Customers praise the quality products, easy online ordering, efficient engraving approval process, and prompt professional service. Quic...