Octasolace Crystal Trophy Wood
$110.00
SKU: QT02
4 Day Express Production + Express Shipping
- $14.95 for orders over $25
- $19.95 for orders under $25
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
3 Day Express Production + Super Express Shipping
- $45 or 25% of order value whichever is higher.
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
Description
Introducing the Octasolace Crystal Wood Award, a creative masterpiece that captivates with its 20mm thick octagonal crystal elegantly presented on a wooden base. This award showcases a unique and artistic design. It comes presented in a gift box and includes free laser engraving, allowing for personalization. Celebrate creativity with the Octasolace Crystal Wood Award and honor exceptional achievements in style.
Additional Information
| Weight | 1.295kg |
|---|---|
| Height | 195mm |
| Width | 150mm |
| Length | 20mm |
| Material | Crystal,Timber |
| Colour | Clear |
| Imprint Type | Laser Engraved |
| Imprint Finish | Frosted White |
| Presentation | Gift Box |
| Award Type | |
| Award Class | |
| Product Class | |
| Brand | |
| Image Option |
Let customers speak for us
What customers think about the store
This store excels in trophy and award customization with fast delivery, competitive pricing, and exceptional communication. Customers praise the quality products, easy online ordering, efficient engraving approval process, and prompt professional service. Quic...