Spectra Lance Glass Trophy
$47.00
SKU: 1263-5A
4 Day Express Production + Express Shipping
- $14.95 for orders over $25
- $19.95 for orders under $25
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
3 Day Express Production + Super Express Shipping
- $45 or 25% of order value whichever is higher.
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
Description
Spectra Glass Series Trophy: A timeless glass design set on a sleek brushed silver base, the Spectra Series offers an affordable yet stylish award option. Supplied in a gift box with complimentary laser engraving included.
Additional Information
| Weight | 0.635kg |
|---|---|
| Height | 160mm |
| Width | 80mm |
| Length | 10mm |
| Material | Glass |
| Colour | Clear |
| Imprint Type | Laser Engraved |
| Imprint Finish | Frosted White |
| Presentation | Gift Box |
| Award Type | |
| Award Class | |
| Product Class | |
| Brand | |
| Image Option |
Let customers speak for us
What customers think about the store
This store excels in trophy and award customization with fast delivery, competitive pricing, and exceptional communication. Customers praise the quality products, easy online ordering, efficient engraving approval process, and prompt professional service. Quic...