Spectrum Acrylic Square Colour Trophy
$136.00
SKU: ACK28-FCP
4 Day Express Production + Express Shipping
- $14.95 for orders over $25
- $19.95 for orders under $25
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
3 Day Express Production + Super Express Shipping
- $45 or 25% of order value whichever is higher.
- Delivery date calculated and confirmed on checkout page.
Description
Introducing the Spectrum Acrylic Square Colour Trophy: A robust acrylic square trophy boasting a stunning digital color print, adding a spectrum of vibrancy to your accolades. Free Full-Color Print with presentation case included.
Additional Information
| Weight | 1.155kg |
|---|---|
| Height | 190mm |
| Width | 190mm |
| Length | 20mm |
| Material | Acrylic |
| Colour | Clear |
| Imprint Type | Full Colour Print |
| Imprint Finish | Colour with White Backing |
| Presentation | Gift Box |
| Award Type | |
| Award Class | |
| Product Class | |
| Brand | |
| Image Option |
Let customers speak for us
What customers think about the store
This store excels in trophy and award customization with fast delivery, competitive pricing, and exceptional communication. Customers praise the quality products, easy online ordering, efficient engraving approval process, and prompt professional service. Quic...